Apie mus

„Juvelyrikos oazė“ – Lietuvoje pirmaujanti aukso ir sidabro juvelyrinių dirbinių gamintoja, siūlanti plačiausią juvelyrinių paslaugų spektrą – įskaitant štampų gamybą, štampavimą, graviravimą, lazerinį graviravimą, liejimą, frezavimą, projektavimą ir prekybą juvelyrų įrankiais bei medžiagomis. Mūsų gaminamų papuošalų kolekcija pasižymi unikaliu dizainu, meniškai suderinančiu brangiuosius ir pusbrangius akmenis, auksą ir sidabrą. Mūsų dirbiniai sujungia tradicinį dizainą ir modernias menines koncepcijas. To rezultatas – išskirtinės rankų darbo žiedų, apyrankių, vėrinių, auskarų ir segių kolekcijos.

Turėdama gamybos ir klientų aptarnavimo patirties, „Juvelyrikos oazė“ yra patikima, gerai įsivirtinusi aukso ir sidabro juvelyrinių dirbinių gamintoja ir eksportuotoja nuo 2005 m. Įmonė taip pat aptarnauja juvelyrus ir mažmeninės prekybos parduotuves. Mūsų talentinga dizainerių komanda sukuria itin platų unikalių, madingų, senovinio ir šiuolaikinio stiliaus gaminių asortimentą mūsų klientų kolekcijoms. „Juvelyrikos oazė“ taip pat priima klientų užsakymus pagaminti dirbinius iš pačių klientų pateiktų žaliavų. Mūsų partneriai dirba visame pasaulyje: JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Prancūzijoje ir t. t.

Mūsų misija – įgyvendinti kliento pageidavimus, vystant gamybos technologiją, ypač kompiuterizuoto juvelyrinių dirbinių dizaino, taikant griežtą medžiagų kontrolę ir gaminių atranką, ir siūlant ne tik įvairius kokybiškus gaminius, bet ir konkurencingiausias kainas, užtikrinant pristatymą laiku. Nuo pat pradžių „Juvelyrikos oazė“ siekė ilgalaikių verslo ryšių ir jos sėkmę liudija pakartotiniai užsakymai ir patenkinti klientai.